זיהיתם צורך או חסך מסוים ועבדתם קשה מאוד כדי להציע פתרון מצוין עבורו. הפתרון הזה עובד היטב ואין לכם ספק שמדובר בהמצאה מיוחדת וחדשנית. אחרי תקופה ארוכה של מחקר ופיתוח, ניסויים וחזרה לשולחן השרטוטים, בהחלט מגיע לכם להיות אלה שגורפים את כל הקופה, לפחות למשך כמה שנים טובות. כדי שזה יקרה תצטרכו לרשום פטנט על שמכם, ואם תהיתם איך לרשום פטנט, הנה המסלול שמצפה לכם.

שלב ההוכחות: האם קיים מוצר דומה?

השאלה איך לרשום פטנט מתחילה דווקא במחקר חשוב מאוד, זה שאמור לספק את ההוכחה הדרושה כדי שתוכלו לומר בבטחה ובפה מלא שההמצאה שלכם היא אכן חידוש ייחודי שאין כמותו בשוק. רק לאחר מחקר יסודי ניתן יהיה להמשיך לשלבים הבאים שבהם תגישו טפסים וניירת, תשלמו אגרות ותגיבו לכל שאילתא שתופנה אליכם. התהליך הזה ללא ספק מורכב, ואם אתם רוצים לדעת איך לרשום פטנט בדרך קצת יעילה, חברת Top Patents עומדת לרשותכם. עם הניסיון העשיר שלנו אנחנו מלווים אתכם עוד מתחילת הדרך, בשלב שבו הרעיון נמצא בפיתוח, ואנחנו נשארים לצדכם עד לרגע שבו הפטנט נרשם על שמכם.

שלב ההגשות: איך לרשום פטנט בלי להסתבך?

אם חשבתם שהבירוקרטיה היא המצאה ישראלית אתם עומדים לגלות שהגופים הבינלאומיים הגדולים ביותר עושים את זה הרבה יותר טוב. כדי להבין איך לרשום פטנט בצורה נכונה וטובה חשוב להבין שנדרשת עבודת ניירת משמעותית. זה השלב שבו אתם מגישים את המוצר שלכם לרשם הפטנטים, מציגים את השרטוטים והפיתוחים שעליהם עבדתם וגם מתכוננים להשיב לכל שאלה שתישאלו בדרך, וסביר להניח שתישאלו. אם התהליך הזה נשמע לכם מעט מורכב אתם לא רחוקים מהמציאות, אבל גם יש דרך די פשוטה לייעל אותו. הצוות המקצועי של Top Patents יודע איך לרשום פטנט, איך עושים את זה נכון ומה הדרך הטובה ביותר להגיע אל היעד עם מינימום כאבי ראש ומקסימום הצלחה.

שלב הכסף: איך לרשום פטנט בלי לרוקן את הכיס?

שאלת השאלות כמה עולה לרשום פטנט? כדאי להיות ערוכים ומוכנים לכך שהתהליך אליו אתם עומדים להיכנס הוא תהליך שיעלה לכם לא מעט. כדי להבין איך לרשום פטנט יש להבין אילו עלויות נלוות אליו. לצד ההוצאות הרבות שהיו לכם בשלבי הפיתוח והתכנון, בשלב הזה ימתינו גם אגרות שונות. דרך אגב, אם אתם עדיין תוהים איך לרשום פטנט במהירות, זה הזמן להבין שאפשר לנסות וייעל את התהליך עד כמה שאפשר כדי לצמצם את זמני ההמתנה בין כל השלבים, אבל התהליך כולו ארוך למדי. עם זאת, עבודה נכונה, תכנון מדויק וליווי מקצועי של צוות Top Patents יעזור לכם לחסוך זמן, להימנע מטעויות ולהתקדם לעבר הרגע המיוחל שבו האישור יתקבל – ותהפכו באופן רשמי לבעליו של פטנט רשום.

צרו קשר איתנו

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
חייגו אלינו יצירת קשר