לפעמים אנחנו מסתכלים אחורה בגעגועים, אל הימים שבהם הטכנולוגיה הייתה בחיתוליה וכולנו חיכינו ימים ארוכים עד שהגיע הביתה מכשיר טלפון אחד עם חוט או מחשב עם מסך גדול ואינטרנט קולני במיוחד. אלא שהיום, אחרי שפע של המצאות חדשות בכל תחום אפשרי, העולם נעשה פשוט ונגיש הרבה יותר. פתאום אנחנו מבינים שאין לנו גבולות, ותמיד אפשר להשיג הרבה יותר – ולהגיע רחוק הרבה יותר. המצאות חדשות משפרות את איכות החיים שלנו, חוסכות לנו זמן, כסף וגם לא מעט אנרגיות. יותר מהכול, המצאות חדשניות ומלהיבות יכולות לייצר גם הזדמנות עסקית נהדרת לממציאים, אבל הם זקוקים להגנה כדי להרוויח בגדול.

יש לכם המצאות חדשות? שמרו עליהן

אין ספק שהעולם שלנו טוב יותר בזכות המון המצאות חדשות ומצוינות. אנחנו מתקשרים בקלות ובעלויות נמוכות בזכות המצאות כמו האינטרנט והמחשב, הטלפונים החכמים ואפליקציות מסרים או מיילים בנפח גדול. אפליקציות שונות פותרות לנו בעיות בקלות או מאפשרות לנו לקבל החלטות נכונות וחסכוניות, והאנשים שעומדים מאחורי ההמצאות האלה הרוויחו לא מעט, בלשון המעטה. כאמור, מי שממציא מוצר חדש, בוודאי כזה שמספק מענה לצורך חדשני ובדרך ייחודית, יכול ליהנות מיתרון משמעותי בשוק. הדרך להגן על ההמצאה הזו ולהבטיח שאחרים לא ירוויחו על הפיתוח שעמלתם עליו רבות כדאי לבצע הליך רישום פטנט.

איך בכלל רושמים פטנט?

רישום פטנט מעניק לממציא בלעדיות, לפחות לפרק זמן מסוים. בזמן הזה הוא נהנה מכוח עצום מול הצרכנים, אלה שזקוקים לפתרון המקורי ולפיתוח שאף אחד לא חשב עליו קודם, או לא ידע איך בכלל לגשת אליו. לצורך הכרה ברעיון שלכם כפטנט תצטרכו להגיש בקשה לרשם הפטנטים, תהליך שהוא אמנם לא קצר – אבל הוא בהחלט משתלם. חברת Top Patents מלווה ממציאים ויזמים בתהליך הזה, משלב הרעיון ועד לקבלת הפטנט. בדרך המשותפת הזו עובד הצוות המקצועי והמיומן על הגשת בקשה מדויקת ונכונה, על פי כל הדרישות והתקנות, והכל במטרה להבטיח תהליך יעיל שישיג את התוצאה הטובה ביותר כדי שתוכלו להמציא המצאות חדשות ובעלות ערך אמיתי.

היתכנות הפיתוח – והמקוריות שלו

חברת Top Patents, עם ניסיון רב בעריכת פטנטים, מכירה את כל הדרישות של כל הגופים הרשמיים. בין אם אתם מעוניינים לרשום פטנט בישראל או בשוק העולמי, בין אם יש לכם תכנון מפורט איך המוצר ייראה ובין אם טרם התחלתם בהכנת אבטיפוס, חשוב לעשות את זה נכון. בשלב הראשון נוודא יחיד שהרעיון שלכם אכן חדשני ומקורי, לא רק כדי לחסוך לכם זמן וכסף – אלא גם כדי להבטיח את הסיכוי שלכם לקבל את ההכרה הרצויה בפטנט. בדיקת היתכנות, הכנת אבטיפוס והגשת בקשה מסודרת עם כל האישורים והטפסים הנדרשים, אלה הם הצעדים שיבטיחו לכם הצלחה ופטנט שיעניק לכם את הכוח המשמעותי הזה בשוק.
חייגו אלינו יצירת קשר