תהליך רישום פטנט הוא תהליך מסודר ומובנה. בקשות המוגשות אל משרד הפטנטים עוברים בדיקה ובחינה מדוקדקת. אתם תיאלצו להיאזר בסבלנות. פטנטים לא נרשמים באופן אוטומטי, לא ביום אחד.

חזון, מוטיבציה, התלהבות, אמונה בהיתכנות הכרה בהמצאה כפטנט והבשורה שיביא הפטנט למשתמשים בו, הם נקודת פתיחה מצוינת. כדי לא למצוא את עצמכם מדשדשים במקום ובשלב מסוים הופכים חסרי אונים- הצעד הנכון, הנבון והמתבקש הוא לפנות אל חברה שהיא, הלכה למעשה, הכתובת והבית לממציאים שרוצים ומתכננים להצליח. 

כדי להגיע לטופ, רצוי ומומלץ להגיע תחילה לטופ-פטנטס. הידע, הניסיון, המקצועיות, ההיכרות המעמיקה את אופן פעילות רשם הפטנטים וכל משאבי הידע הנדרשים להשגת המטרה- רישום פטנט מוצעים לכם תחת קורת גג אחת. 

גם ואולי בעיקר מי שרואים את המטרה כבר בראשית הדרך ייטיבו לעשות אם יסתייעו בעצתם המושכלת של אנשי מקצוע מאומנים ומיומנים בתחום רישום פטנטים ופיתוח עסקי, איתור וסריקת פטנטים, הכנת רפרזנטציות, סיוע בגיוס משקיעים פרטיים וגיוס המונים (מימון המונים) באמצעות האינטרנט.

ייעוץ מקצועי מוקדם עשוי לחסוך לכם שניים מהמשאבים היקרים ביותר לכל אדם בכלל ולכל ממציא ויזם בפרט: זמן וכסף. לפני שאתם חולצים את פקק בקבוק השמפניה ומברכים על המוגמר- הדרך רבה וארוכה. עליכם לדעת איך לרשום פטנט, עלות רישום פטנט מה תפקידו של עורך פטנטים, פיתוח פטנטים, חיפוש פטנטים ועוד. אתם ודאי לא תצטרכו לעשות את כל הצעדים האלה לבדכם, אבל חשוב שתכירו את התחום, את תנאי הסף הנדרשים בו, את שלביו השונים. 

חשוב לדעת כי גם אם הרעיון וההמצאה שלכם לא יבשילו ולא יגיעו לשלב של רישום פטנט- אל "תקבלו" רגליים קרות. אל תוותרו על החלום. אל תתייאשו. המשיכו להניע את גלגלי המוח היצירתי שלכם, נסו לאתר תחומים שבהם יש צורך לפטנט שיקל על תהליכים וייעל אותם.

 גם אם אתם משוכנעים בעומק לבכם כי יש סיכוי לפטנט שלכם (שכנוע פנימי עמוק הוא תמיד טוב), עדיין יש צורך לערוך בדיקות היתכנות ונאותות. הדרך אל רישום פטנט עודנה ארוכה, אבל יש מעט דרכים מעניינות, מרתקות ומאתגרות כמו הדרך שגומאים מהחלום למימושו.

הרעיון הוא שלכם, אבל אינכם לבדכם. גם אם ההמצאה שלכם לא תבשיל לכלל פטנט- אתם תצאו נשכרים ומורווחים מעצם התהליך. כבעלי ניסיון, גם ניסיון שלא צלח בראשונה, בפעם הבאה הדרך שלכם תהיה יותר קלה.
חייגו אלינו יצירת קשר