אם אתם רוצים לבצע רישום פטנט חשוב מאוד להבין עוד לפני שמבצעים את התהליך לבדוק על סריקת פטנטים. מדובר על חלק מאוד חשוב בתהליך ולכן אם אתם רוצים לרשום פטנט חשוב לעשות את הבדיקות לפני כדי לוודא שאין פטנט רשום על המוצר שלכם.
 

למה חשוב לעשות סריקת פטנטים


כדי לבצע סריקת פטנטים מדובר על תהליך שיכול להיות יותר מורכב מחיפוש ראשוני אלא דורש בדיקה מקיפה של כל הפטנטים הרשומים. אם תעשו את הבדיקה בצורה נכונה אתם תוכלו לא רק להבין האם הפטנט שלכם רשום אלא גם לקבל רעיונות נוספים. במידה ואתם רוצים לקבל את הייעוץ המקצועי של חברה העוסקת בתחום של סריקת פטנטים אתם יכולים לבדוק על 2 אפשרויות עיקריות של רישום פטנט והם:
האפשרות הראשונה היא רישום של פטנט אירופאי והוא מאפשר לכם לבדוק האם הפטנט רשום באירופה. במקרה ויש פטנט שרשום באירופה אתם תבינו האם הפטנט שלכם הוא ייחודי ואם אתם בכלל יכולים לבצע רישום של הפטנט באירופה.
אפשרות שניה וחשוב לבדוק גם אותה שמבצעים סריקת פטנטים היא בדיקה האם הפטנט קיים בארה"ב. במידה ולא ביצעתם את הבדיקה של רישום הפטנט בצורה נכונה יכול להיות שאתם תגרמו למתחרים שלכם לרשום את הפטנט ולכן חשוב מאוד לבדוק לפני שמבצעים את הרישום.
 

רישום פטנט


אחד הדברים החשובים לפני שמבצעים רישום פטנט הוא לוודא שיש לכם ליווי של חברה שמתמחה בתחום של רישום פטנטים. הסיבה לכך היא שרישום פטנט יכול להיות תהליך מאוד מורכב שדרוש בדיקה במספר מדינות שונות ולכן אם אתם לא תבדקו את רישום הפטנט בצורה הטובה ביותר אתם יכולים לגרום לכך שחברות אחרות ירשמו את הפטנט.
 

מה חשוב לבדוק לפני שמבצעים רישום פטנט


הדבר הראשון שאתם רוצים לבדוק הוא לבצע סריקה מקיפה של כל הפטנטים הקיימים הקשורים למוצר שלכם. הסיבה לכך שיש מקרים שבהם יש מוצרים מאוד דומים ולכן יכול להיות קשה עבורכם לרשום את הפטנט. בכל מקרה חשוב מאוד לקבל ייעוץ של חברה המתמחה בתחום ותדע לתת לכם את כל המידע החשוב ביותר. בנוסף לפני שאתם מבצעים רישום פטנט צריך להבין האם המוצר שלכם מספק משהו שהוא יוצא דופן מהמתחרים שלכם לא מספקים אותו.
חשוב לעשות בדיקה מקיפה ולהבין את השיטות השונות של רישום פטנט. צרו איתנו קשר כבר עכשיו וקבלו את הסבר על התהליך של רישום פטנט וקבלו את המידע החשוב ביותר
חייגו אלינו יצירת קשר